Marin Konsol Kontrol ve Kumanda Panel Üretimleri

Seviye SensörüMarin Konsol Kontrol ve Kumanda Panel ÜretimleriFirmamız sisteminizle ilgili yapmayı düşündüğünüz kontrol panelleri yada farklı panellerinizin tasarım ve imalatını gerçekleştirmektedir. 


Gemi, tekne, yat, yelkenli gibi deniz araçları için, projenize veya talebinize uygun olarak kokpit/konsol paneli, gösterge paneli, seyir fenerleri kontrol/kumanda paneli, sintine/lumbuz/kapı alarm  panellerinin tasarım ve imalatını yapmaktayız. 


Üretimini yaptığımız paneller, yerleşim yapılacak yere uygun ölçülerde, ister alüminyum lazer kesim olarak, isterseniz hazır kutu üzerine uygulanan membran etiket şeklinde hazırlanabilmektedir.


Alüminyum istenen panellerde boya işlemi yapıldıktan sonra, tarafımızdan tasarımı yapılan ve müşteri tarafından onaylanan çizimler serigrafi yöntemi ile panele işlenmektedir


İstenildiği taktirde panellere ek olarak panel üzerinde kullanılacak gösterge, buton, led ve elektronik kontrol kartları gibi tüm ekipmanlar ile paneli bütünü ile hazırlanıp müşteriye teslim edebilmekteyiz. 
   
35 senedir başta askeri gemi, hücum bot , yelkenli , ticari tekneler, balıkçı tekneleri, özel yatlar ve botlar olmak üzere binlerce panel üreterek , denizlerde güvenli seyir yapılmasını sağlayarak , bu çalışmaların  gururunu yaşamaktayız

Yaptığımız özel üretim seyir feneri kontrol panelleri, genel alarm panelleri, kontrol ve kumanda panellerinin kalitesi, şık tasarımları sayesinde bir çok yabancı ülkelerde talep görmekte olup, bu sayede ihracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz üretimler kaliteli ve garanti kapsamındadır.


Marin Konsol Kontrol ve Kumanda Panel Üretimleri