Biz kimiz

Seviye SensörüBiz kimiz


Firmamızın kurucusu Hızır AYDIN iş hayatına 1976 yılında Haliç Taşkızak tersanesinde başlamış olup birçok askeri projenin elektrik donatımında ve çeşitli deniz araçlarının bakım/onarım testlerinde bizzat görev almıştır. 1985 yılından itibaren Tuzla Tersaneler bölgesinde açılan yeni iş sahasıyla denizcilik sektöründeki çalışmalarına devam ederek, yeni iş ortaklıklarına imza atmıştır.


Firmamız Seviye Ölçüm Sistemleri ve Marin Bölümü Olmak Üzere 2 Bölümden Oluşmaktadır. Her zaman kaliteyi hedefleyen firmamız Tekne Elektrik Projelendirme, Elektrik Donatım ve Pano İmalatı, Seviye Sensörü Tasarım ve İmalatı ve Teknik malzeme satışı konularında ISO 9001:2015 kalite yönetim belgesine sahiptir. İmalatını yapmış olduğumuz seviye sensörleri Türkloydu tip onay sertifikasına sahip olup klaslı teknelerde kullanıma uygundur.


Tekne elektrik bölümünde; tekne elektrik pano imalatı ile birlikte, elektrik donatım ve donatımda kullanılan malzemelerin satışı, donatımına yönelik planlama ve projelendirme, ürün temininden montajına kadar komple çözümler sunarak anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ve güvenli seyir esasını ön planda tutan firmamız İstanbul başta olmak üzere Ege ve Akdeniz de birçok firma ile eşsiz projelerde yer almıştır.


Elektronik imalat bölümünde; müşterinin ihtiyacı olan özelliklere uygun olarak sıvı seviye sensörleri, sıvı seviye şalterleri, sintine alarm sensörü, seyir feneri kontrol kartı ve panelleri, özel imalat kontrol panelleri, pompa kontrol kartları, alarm kontrol kartları, konsol dimmer kartları, panel ledleri imalatları yapmakta ve ürünlere uygun göstergeler, yedek parça ve aksesuar tedariği ile hizmet vermektedir. Firmamız ürün yelpazesini yenilemek ve geliştirmek adına günümüz teknolojisine uygun ürünleri takip ederek AR-GE çalışmalarına devam etmektedir. İmalatı yapılan ürünler karada, denizde, hava araçlarında, otomotiv firmalarının projelerinde,  yurtiçi ve yurtdışı birçok alanda kullanılmaktadır.


 ÜRETEN TOPLUM YÜCELEN BİR TOPLUMDUR  ilkesiyle başta Askeri alanlara, Savunma Sanayi alanlarına , yurt dışına ihracat çalışmalarımız ile ülke ekonomisine direk katkı sağlamanın gururunu yaşamaktayız.
Seviye sensörü üretimlerimizle, değerli müşterilerimizin yapılamaz olarak düşündükleri çalışmaları yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutup, ismimizden ve markamızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Seviye sensörleri ile ilgili sloganımız tescilli olup SEVİYE KONTROL ALTINDA  olarak belirlenmiştir. 


HIZMAR A.Ş. çalışanlarına gösterdiği değer ve ilgi ile aile olmayı başarmış  güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamıştır. Bu sayede ekip ruhunu benimseyerek çalışmalarında müşterilerinin memnuniyetini, güven ve takdirini kazanmıştır. Hedefimiz konumuzda uzmanlaşarak günümüz teknolojisine, uygun ürünleri tecrübeli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.Biz kimiz


Kurumsal Bilgilendirmeler


Biz kimizkvkkÜretim