Seviye Sensörü Tasarım ve Üretimi

Seviye SensörüSeviye Sensörü Tasarım ve Üretimi
 SEVİYE KONTROL ALTINDA Firmamız talebiniz doğrultusunda her türlü ihtiyaca uygun seviye sensörü üretimleri yapmaktadır.
Üretimlerini yaptığımız sıvı seviye sensörleri manyetik seviye ölçüm prensibinden yararlanarak çalışan sinyal çıkışlı şamandıralı tip sensörlerdir. Şamandıralı seviye sensörü yani seviye şamandırası , sıvının kaldırma kuvvetinden faydalanılarak üretilen sıvı seviye ölçüm sistemidir. Seviye sensörleri su ,tatlı su, pis su , yakıt , asit , sıvı gıda , sıvı kimyasal gibi farklı tip sıvılarda kullanılabilir olup ayrıca özel seviye sensörü üretimlerimiz de mevcuttur.


- Sıvı tipine bağlı olarak PVC yada krom üretim
- Tank bağlantısına uygun olarak istenilen ölçüde dişli yada flanşlı sıvı seviye sensörleri
- Her türlü göstergeye yada sisteme uyumlu olarak omaj, 4-20mA yada 0-5 volt sinyal çıkışlı olarak üretimler
- Seviye sensörlerine opsiyonel olarak alt-üst alarm eklenebilir, kontak çıkışlı sensörler istenen noktadan kontak alacak şekilde imal edilmektedir.

- İstenilen boyda sensörü üretimi


Seviye sensörü kullanılacak olan tankların boyu, şekli, konum gereği mesafe ölçüleri ne olursa olsun, üretmiş olduğumuz yandan montaj seviye sensörü imalatlarımız ile çözüm ortağınız olan firmamız, ara ölçüler dahil olmak üzere seviye sensörü imalatı yapmaktadır. Bu konuda Türkiye de tek olan firmamız, kaliteli üretimleri ile, siz değerli müşterilerimizi memnun etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.İster sürekli seviye ölçümü , ister noktasal seviye ölçümü veya her ikisinin birleşimi olsun diyorsanız, sisteminize uygun imal edilen seviye sensörleri ile hizmetinizdeyiz.

Seviye sensörü nedir ? 


Seviye sensörü kelimesi, genel olarak algılayıcı anlamına gelmektedir. Seviye sensörü, seviye kontrol sistemleri için duyu organı görevindedir. Seviye sensörü sayesinde, sıvıları ister sürekli ölçüm, ister noktasal ölçüm, isterseniz de otomatik doldurma boşaltma işlemlerini  gerçekleştirebilirsiniz. 

Seviye sensörü üretimlerimiz ile ilgili detayları görmek ve hazırlamış olduğumuz videoyu izlemek için tıklayınız.
Şirketimizin ISO 9001 çalışma sistemi sayesinde, imalatını yapmış olduğumuz tüm seviye sensörlerini, sadece üretmekle kalmayıp, tüm özelliklerini şirketimizin veri tabanına kaydetmekteyiz. İlerleyen zamanlarda oluşabilecek tekrar talep, teknik destek veya herhangi bir isteğe hızlı güvenilir bir biçimde destek verebiliyoruz. Piyasada hazır çin malı seviye seviye sensörü alımı yaptığınız firmalar, bu desteği veremeyeceği gibi, arıza durumunda paranız çöpe gidecektir. 2 yıl firma garantisi verdiğimiz seviye sensörü imalatlarımızda, 2 seneden sonra oluşan arızaları, tarafımıza gönderdiğiniz taktirde, tamir imkanıyla seviye sensörünün Türkiye deki çözüm noktasıyız. Üreten toplum, yücelen bir toplumdur ilkesiyle , başta askeri alanlar olmak üzere, üretimlerine devam eden firmamız, ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlamanın gururunu yaşamaktadır.


Seviye sensörü fiyat ve detaylar için, irtibata geçebilirsiniz.


Seviye Sensörü Tasarım ve Üretimi