Seviye Sensörü

HIZMAR Yorumları

Hızmar Teknoloji San. Ve Tic. A.Ş.


HAKKIMIZDA NE DEDİLER ?

Google İşletme Yorumları Bazlı Gerçek Kişi Yorumlarıdırİbrahim Aksoy

Ürünler kaliteli tüm Hızmar ekibini tebrik ederim.

Mehmet Altıntaş

Karavanım için seviye göstergeleri almıştım, hem ürün kalitesi, hemde çalışan arkadaşların ilgi ve alakalarından çok memnun kaldım. Tüm arkadaşlarıma önereceğim.  

Av. Cihangir Taşdemir

Karavan için seviye şamandırası ve göstergeler aldım kendi üretimleri ürünler elime ulaştı piyasadakilerden çok daha kaliteli çalışan arkadaşlar çok değerli ve saygılı. Ayrıca savunma sanayi ve askeri alanlarada üretim yapıyorlar. Tanımaktan gurur duydum. Başarılarının devamını dilerim.

Kadir Erkul

Çok ilgilisiniz ve düzgün iş yapıyorsunuz. Hiç bir işi küçük görmeden aynı şekilde özenli ve ihtiyaca özel destek veriyorsunuz. Alış-veriş sürecimde en çok memnun kaldığım ve herkese bahsedeceğim yegane firmasınız. Teşekkür ederim.

Melike Dağlar

Karavanım için hızmar marka seviye göstergelerini kullandık çok memnunuz ilgi ve alaka için tüm ekibe teşekkür ederim

Hüseyin Gültekin

Büyüyen Türkiyenin büyüyen tamamen yerli ve milli seviye sensör üreticisi HIZMAR a çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar diliyorum. Örnek bir firma, örnek bir yönetim şekli ile Türkiyenin gururu HIZMAR

Muhittin Yaygıngöl

Bu şirket, seviye kontrolünde gerçekten harika bir iş çıkarıyor. Özel seviye sensörleri ve seviye göstergeleri üretiminde Türkiye de ve yurtdışında sayısız başarılı proje ile öne çıkıyorlar. Profesyonellikleri ve kalite anlayışları gerçekten takdire değer.Her zaman güvendiğim bir isim oldular. Teşekkür ederim. 

Rümeysa Aktürk

Yerli üretim güçlü Türkiye diyerek mükemmel iş çıkarıyorlar. Böyle firmaları devlet desteklemeli.

Onur Aydemir

Seviye ölçüm sistemleri konusunda lider marka her depo ve tanka seviye göstergesi üretimleri yapıyorlar. Arkadaşımın sayesinde ürünler aldım çok memnunum.

İrem Karaca

Hızmar denilince akla sıvı seviye ölçüm sistemleri gelmektedir. Alanında ülkemizde lider bir firma

Samet Şahin

Bir çok Avrupa ülkesininde konuştuğu o muazzam sensör üretici firması hızmar gerek teknik destek ekibiyle gerek imalattaki kaliteli işçiliği ve ustalarıyla marka haline gelmiş bir firma başarılarının devamını diliyorum

Mert Yiğit

Üreten toplum yücelen bir toplumdur sloganı ile üretimler yapan değerli bir şirket

ÇETİN DAĞLAR

Karavanlarımız için seviye göstergesi ve seviye şamandırası satın aldığımız şirket yerli üretim yapıyorlar ürünler inanılmaz kaliteli askeri ve savunma sanayi alanlarına da üretim yapıyorlar. Gurur verici... Sipariş öncesi sonrası ilgi ve alaka anlatılmaz. Tüm ekibe ve emeği geçenlere teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler

özgür çanakcı

Profesyonel kadrosu ile hızlı çözüm üreterek size destek olan sorunlarınızı geniş ürün yelpazesi ile çözen değerli bir firma.Çalışmalarında başarılar diliyorum

Güven Balkaş

Şirket olarak çok ilgililer ne istediğinizi hemen anlayıp mükemmel müşteri desteği ve yönlendirmesi ile tam olarak istediğinize ulaşmanızı sağlıyorlar biz çok memnun kaldık herkese tavsiye ediyoruz kaliteli hizmet için de ayrıca teşekkür ediyorum.

Uğur Korkmaz

Ürünler kaliteli sipariş süreci harika yetkili arkadaşlar ne istediğinizi hemen anlıyor. Ekstra dünyada sadece kendilerinin ürettiği plastik şamandıralar var. Atık sulara dayanıklı uzun ömürlü. Bende youtube videolarından keşfettim. Şamandıra üretimleri konusunda çok başarılılar.

Muhammed Kara

Hız,kalite,çözüm odaklılık her şey tek bir adreste. Emir Bey’e teşekkürler